4 goma 225 55 16

Shitet nga: gg 20 Gsh 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 225 55 16 shum te mira nga Gjermania 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim