ALU FELGA per GOLF 4 PACIFIC, Bora, Passat, Seat

Shitet nga: Mustaf 20 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu felga te golf 4 PACIFIC
045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim