Allu fellne 16 me 5 vrima opell astra,zafira,corsa

Shitet nga: Arti 25 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel astra me 5 vrima 16
Vetem fellnet 100 euro ndersa me goma komplet 150 euro me goma te veres
Viber +37745670669
Qmimi i pa diskutushem veq mi fal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim