Alu Felga per Ford

Shitet nga: Mustaf 30 Tet 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Alu Fellne per Ford Focus me goma shum te mira
045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim