Dyert per Audi A6 komplet me tapasira motora pulla

Shitet nga: xxxx Dje 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Model Audi A6 prej 1997 deri 2004
Shes Dyert pos me kan te reja shiten komplet ose copa copa. Ky qmim eshte per secilen pjes te deres ndersa kush i mer komplet i jap me qmim edhe ma te lir.
Tapasirat Pullat e gjamave Motorat Sajlet Gjamat Pasqyret Pleku me qmime te lira.

Tel&Viber +37744 258891
_________________________________________
Tag,Tag Kuk . Rimorkio , Prikolic. Guma bandasha felga Audi a6 a4 Passat pasat Golf 5 6 Mercedes Alu fellga , bandash. fellna , fellge . Fellne fellnet felna disqe 15. 16, 17 , goma . Marsh .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim