FELLNE ME GOMA 18 T BLINDUME SHUM TMIRA PER BMW

Shitet nga: Bmw 05 Dhj 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNE ME GJITHE GOMA 18 SPORT SHUME TE MIRA NUK DRIDHIN AS NUK GJUJN
FELLNET BOJN PER BMW 3 , 5 , 7 ETJ
GOMAT E PARA 245 / 45 / 18 M+S
GOMAT E MRAMTA 245 / 50 / 18 M+S RUN FLAT [ T BLINDUME ]

044 100 131 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim