FELLNE PER BMW ME GOMA TE REJA DIMRIT

Shitet nga: Albani 02 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET ME GOMA TREJA DIMRIT

Qmimi me marrveshje
044 106 941 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim