Fellne 16coll per Audi ,Vw

Shitet nga: Xxx Sot 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

275 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet shume te mira ne gjendje shume te mire me goma te mira per verë.
Ndrrim i mundshem
Tel:vib:044240252
049788630
Goma,guma,felga,fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim