Fellne 17coll -Pasat -Highline me goma te reja

Shitet nga: Xxx Dje 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet origjinal te Pasatit ne gjendje shume te mire si dhe gomat pothuajse te reja .Gomat jane te vitit 01-2013
Bridgestone 225-45-17.
Kto fellne bajnë per:Pasat 3c,Golf 7,6,5,Touran,Audi etj.
Ndrrim i mundshem.
Tel:vib:044240252
049788630
Goma,guma,felga,fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim