Fellne Goma 20 coll touareg audi bmw X5 X6 315/35

Shitet nga: Mekka 12 Krr 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet

10x20 coll 5x130 vrimat

Gomat te reja 2015 August....Garantoi se kan qen vetem 3 jav ne vetur te montune, pasi qe i gjeta 22 coll. Mkan mbet keto dhe i shes me ket qmim shum te volitshem.

vetem vlera e gomave eshte boll...fellnet thuja se gratis...
Nr viber

0041766122016

Nr KS

044 848 744

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim