Fellne origjinal 16 coll- Golf 6,5 ,Touran

Shitet nga: Xxx Dje 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

305 EUR   350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet ne gjendje shume te mire me goma mesatare te veres 205-55-16, nuk gjujn as nuk dridhin te gatshme me i montu.
Ndrrim i mundshem.
Tel:044240252
049788630
Goma, guma, felga, fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim