Fellne per mercedes R18

Shitet nga: xx 11 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne te mercedesit R18 fellnet jon kon te demtune po nuk dridhin as kurgjo munden mu perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim