Goma

Shitet nga: Xxx 23 Dhj 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te inpertuara nga zvicrra pothuajse te reja me numra te ndryshem 13 14 15 16 17 po edhe rezerva per pezho zafira fiat golf fellne me goma 17 per volvo fellne me goma 16 per ml 270 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim