Goma

Shitet nga: Driton 18 Jan 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te dimrit 225/70 R15c sebashku me bandash.
Gomat jan te ardhura nga Suedia.
Qmimi sipas marreveshtjes._
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim