Goma 16 dimri 205/55/16 me bandash origjinal wv

Shitet nga: Besim 28 Dhj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gona dimri 205 55 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim