Goma 175-70R14

Shitet nga: zeqir 10 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 gomat të perdorura për 7 muaj.
Ju lutem lajmrohen vetem blers serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim