Goma 215 65 16

Shitet nga: mili 16 Gsh 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pirelli 215 65 16 viti 2008
25€copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim