Goma M+S BMW X3 235.55.17

Shitet nga: privat Sot 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per x3 apo edhe mund ti bejne edhe naj xhipi tjeter.235/55/R17 Hankook 4 copa M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim