Goma Te reja Per Audi VW golf5 Passat Seat

Shitet nga: Mustaf 20 Krr 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
045 251 965
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim