Goma per 4x4 235/55/R17 x3 x5

Shitet nga: Goma 23 Nën 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan te mira
Shiten me qmim te voliteshem
per 4 goma
044765454
049765454

Tag bmw x3 x5
Jeep
Toyota
Mitsubishi
Landrover
Nissan
Audi
Tiguan

Etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim