Goma per Xhipa

Shitet nga: kushtrim kameri 09 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

31 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 8 parë goma per xhipa 225/75/15.
Qmimi per copë 31€.
Tel.044317864
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim