Gomat Te veres 215/40/ZR18 komplet lire

Shitet nga: Goma r18 04 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jan shume te mira
Te veres 215/40/ZR18
Jan vetem 3 copa
044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim