Metal punus te metii

Shitet nga: ahmet Dje 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
punojm te gjitha llojet e metalit si gilindera rrethoja te ndryshe konstruksione te ndryshme siq shihen ne foto disa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim