Shes Gomat me Fellne M+S per Golf IV

Shitet nga: Genc 27 Gsh 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat me Fellne M+S per Golf IV "Goodyear" dimenzioni 195 x 65 x 15 pak te shfrytezuara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim