U SHITEN FLM

Shitet nga: eduard 09 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 GOMA ME BANDASHE PER MERCEDES
185/65/15
SHUM TE MIRA
044 95 33 44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim