shes bandash per opel golf 4 5 pasat mercedes etj

Shitet nga: hkjh 31 Tet 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash per opel golf 4 5 pasat mercedes etj te ardhura nga Gjermania dhe Zvicra 044656060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim