Muzike per kerre pioneer

Shitet nga: Dardi Dje 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes muziken koplet 150euro e ardhur nga gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim