Skoda cd player

Shitet nga: Skoda 01 Krr 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd eshte ne gjendje te rregullt orginal shkoda
Qmimi i voliteshem mundesi ndrrimi
044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim