Videoregjistrues kamer per kerr HD 720p CCTV

Shitet nga: Arben 30 Tet 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes videoregjistrues per kerr.
Specifikimi:
- funksionet: incizim HD/foto/shikimi i incizimeve me ze
- incizimi High Definition
- incizon naten
- funksioni i incizimit automatik kur kerri niset dhe pauzes kur ndalet
- pranon kartela SD der 32 gb (5-14 ore incizim pa nderpre

Ne komplet jane:
- kamera
- mbajtesi
- kablli usb
- mbushesi per kerr

Kontakt vetem ne Viber dhe Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim