Vw cd mp3 player i ri golf passat tauran

Shitet nga: bekim auto 29 Tet 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes vw cd player me 6 cd orginal vw i pa perdort
Golf
Passat
Tauran
Jetta
Polo
Etj
044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim