Vw cd player + casete radio

Shitet nga: Vw 08 Dhj 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Eshte ne gjendje shume te mire
Me kod te vetin
Golf bora passat polo lupo sharan etj
049765454
044765454
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim