Branik Golf 7

Shitet nga: Branik Golf 7 13 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shitet braniku i par per golf 7 posedon sezora parkingu dhe drita mjegulle
Tel 044219061
Viber 0038649219061

braniku 300 euro
maska 50 euro
total 350euro dy pjest
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim