FARA ORGJINAL PER PASSAT XENON ME LLED

Shitet nga: Bujar Dje 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes fara orgjinal per passat xenon me lled
Komplet me trafa dhe me drita
Ne gjendje shum te mir e te ruajtun
Bojn per pasat limozin dhe karavan
Tel 049472215 bujar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim