Pjese per Bmw e36

Shitet nga: Kujta 14 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Maska dekoruse 30€-2 amortizerat e pare komplet30€ copa-2 spiralet e amortizerave mbrapa 15€copa- Matësi I shpejtesis 25€-2 tregusit e krillave 5€ copa-timoni ///m 30€-2plastikat e bravave te dyrve10€copa-vetllat e dritave dhe disa llajsne te dyrve 5€ copa./.Te gjitha pjeset Jane te Bmw 325i e36 coupe. Nr.+37744702069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim