Turbo servis & turbina treja & riparimin e turbina

Shitet nga: suad 28 Nën 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
Turbo servis & turbina te Reja & riparimin pastrimin e të gjitha llojev

golf 4 5 6 7 vw passat audi bmw renault pegueot citroen suzuki hunday galaxy jaguar golf alfa ford bora touran tiguan sharan 6 muj garancion si dhe rregulimin e diznev bosh delphi simens si dhe pastrimin e partikelfilterit me garancion 6 muj turbin turbina turbo vw golf audi sharan touaran toaureg pasat tiguan renault pegueot ford galaxy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim