U shiten Spirale Sport Bmw

Shitet nga: Bmw E60 20 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
-SHITEN FEDERA (SPIRALE) SPORT ORIGJINAL, ME TE ULTA PER BMW E 60 NGA GJERMANIA.
-BMW 520, 525, 530, 535 PREJ VITIT 2004 DERI 2010.
-(4COPA KOMPLET) TE PARAT DHE TE PASMET.
-SHITEN VETEM FEDERAT.
-TEL:045/631095
-VIBER: +37745/631095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim