u shite 11

Shitet nga: zzzzz 10 Krr 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes bagazhin per veturë, e po sa ardhur nga zvicrra ,bagazhii i ri
tel 044170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim