KAPEL ORIGJINALE ~~BMW~ M4 ***DTM

Shitet nga: R.R 07 Dhj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHES KAPELEN PER MESHKUJ -BMW M4 DTM ORIGJINAL MADE IN GERMANY

KAPEL E RE ME LOGO BMW M4 DTM NGJYRA E ZEZE MATERIALI SHUME KUALITET 100% POLYESTER,KAPELA ESHT E BLEME NE GJERMANI NE DYQAN TE BMW-S
E RE PA PERDOR

SHUME E BUKUR DHE E RRALLE

QMIMI 35 Euro
Bmw.bmw ,kapel,kapela m3.m5.m6.gt.120.d.318.320.325.330.520.530.535.630.635.730.850.z3.z4.x3.x5x6.
Audi.quattro.a3.a4.a5.a5.a7.a8.s4.s6.s8.mercedes s.line.benz.clasic.avantgarde.slk.cls.ml.a .s clase.vw.polo.golf.pasat.passat.touran.tiguan.touareg.scirocco.seat.toledo.ibiza.cordoba.skoda.felicia.octavia.kia.toyota.nisan.nissan.mitsubishi.honda
Renault.megan.megane.clio.peugeot.pezho.citroen.
Jaguar.rover.land rover.lancia.alfa romeo.fiat.
Autopjesë.autopjese.drita.krilla.fara.volan.ulse.
Material ndertimor.der.dyer.dritare.mobilje.dollap
Komod.komoda.krevat.tavolin.tavolina.karrike.ulse
Karrika.invertar.pune.tv.reserver.fotoaparat.sony
Toshiba.panasonic.samsung.philips.grundig.jvc.
Siemens.aiwa.beko.gorenje.thomson.orion.
Iphon.iphone.3..4.4s.5.s.5c.6.htc.sony ericson
Samsung galaxy.veshje mbathje dhe stolime.puma
Adidas.fila.ellese.lacoste.boss.armani.versace.la

Mjete pune.bosch.makita.metabo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim