Kap Benz

Shitet nga: BENZ 31 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
KAPEL ORIGJINALE MERCEDES BENZ ME LOGO E RE PA PERDOR E BLEME NE GJERMANI
NGJYRA E ZEZE LOGON NGJYRE TE BARDH MASAT STANDARTE PER TE RRITUR KAPEL SHUME E BUKUR PER MERAKLI E BENZIT
SHIHNE NE FOTO..


VARRSE,MBAJTSE,MERCEDESI,MERCEDES,A,KLAS,B KLAS,C KLAS E KLAS,AMG 190,200,250,300,400,350,400,500,ML,AMG,BRABUS,SPRINTER,VITO,CLASIC.E KLAS
A.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE
ORA FESTINA ESPRIT FOSSIL POLICE DIESEL CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK
SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX,CASIO,CERTINA,SEIKO
LONGINES CARTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,ROTARY.HUBLOT
SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,CAMER,CAMERA
NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,FOTOAPARAT
IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,CADY,CADDY
TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE
MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT
QANTA,QANT,KULET,VARRSE,MBAJTS,MBAJTSE,TREGERA,TREGER,QELS,QELSA
SYZE,SYZA,AKSESOR,FASHION,TREND,BANES,BANESA,SHTEPI,SHTEPIJA,MOBILJE,
KUZHINA,KOMODA,TAVOLIN,TAVOLINA,KARRIKA,MJETE PUNE PAISJE ZYRE,SPORT
PAISJE,KAPEL,KAPELA,QELSI SPORTIVE,MBAJTSE,QANTA,KULET,KULETA,RRYP,RRYPA
PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH SENDE PËR KOLEKCIONIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim