100 allnasera & alternatora

Shitet nga: Rinor Shala 29 Nën 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes 50 alternatora dhe 50 allnasera boj ndrrim me gjithqka ka tpollos golfit bmw lanci ford etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim