Bagazh per vetur

Shitet nga: xxxxxxx Dje 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
bagazh per vetur
per ma teper tel.044 170 898
dhe 049 170 898 viber prishtine
00386 49 170 898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim