Chip tuning BOX

Shitet nga: Chip tuning 22 Maj 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes chip tunign per golf 3 dhe 4 1.9 TDI

Chip eshte i ri i pa perdorush dhe i shton rreht 35 % te fuqis aktuale

Cmimi i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim