GPS NAVI AUDI A4 2002-2008 SHQIP+kamera

Shitet nga: Arian 22 Maj 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Radio DVD GPS per AUDI A4 2002-2008 navigacion me harta per te gjithe boten me udhezim ne gjuhen shqipe.
DVD , mp3, mp4, flv, avi, perkrahe te gjitha formatet e videos.
Bluetooth, lidhet me bluetooth me telefon dhe mund te degjoni muzike nga telefoni te beni thirrje dhe i shkarkoni komplet kontaktet nga telefoni dhe te flisni direkt nga radio me mikrofon te integruar, usb port , perkrah SD Card deri ne 32GB.
KAMERA PER PARKIM dhe SD Card 8GB per harta sipas kerkeses tuaj GRATIS!!!.
Komandat ne timon i perkrah nuk ka nevoje per te blere Canbus shtese.
Kontakt tel/Viber: +37744154955 ( nga ora 19:00-22:00)
E pershtatshme per Audi A4 2002-2008

RADION TUAJ QE E KENI NUK E PRANOJME PER NDRRIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim