MBAJTSE Per bagazhe

Shitet nga: avdi 26 Nën 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen universale jane per veturate te te cilate lidhja per karaseri .veture behet me shraf.bulon
, ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim