Mbajtse nga Magneti per skija

Shitet nga: avdi 02 Dhj 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes magnetin per skija mbajtset per skija
tel044170898dhe049170898 viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim