Mbajtse per bagazh biciklete skija bagazh per v

Shitet nga: zzzzz 26 Nën 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse per polo pukapi seat www.golf4.........
ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim