Mbajtse per bagazh universale

Shitet nga: xxxxx 26 Nën 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtse per bagazhe universale.wwww taurane dhe vetura tjera
per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim