Mbajtse per bagazhe per OPELL

Shitet nga: avdi 03 Nën 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtset per opell per te gjithe tipet qe i kan si ne foto vendin per lidhje
per ma teper
tel 044 170 898 dhe +386 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim