Mbajtse per bagazhe

Shitet nga: avdi 03 Nën 07:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
mbajtset per bagazhe bicikleta skija
tel 044 170 898 viber
dhe 049 170 898
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim