Mbajtse per biciklet

Shitet nga: avdi 26 Nën 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per bicikleta
per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim